Sesja noworodkowa - mój świat

Witajcie kochani w moim świecie w którym sesja noworodkowa ogrywa z pewnością istotną rolę. Cieszę się, że tu jesteście 🙂 Postaram się zapoznać Was z moim światem fotografii noworodkowej. Dlaczego "moim światem"? Przede wszystkim dlatego, bo to przestrzeń w której poruszam się każdego dnia. W związku z tym zachęcam Was do poświęcenia 10 minut na zapoznanie się z moją ofertą i przede wszystkim przewodnikiem po sesji. Z pewnością rozwieje to wątpliwości i odpowie na wiele pytań. W mojej sesji noworodkowej stawiam przede wszystkim na jakość i ponadczasowy styl. Chciałabym z pewnością, abyście poczuli, że w trakcie sesji noworodkowej zależy mi tak samo jak Wam na bezpieczeństwie Waszego dziecka. To niezwykle ważne! Bezpieczeństwo jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Zdobyta przeze mnie wiedza w połączeniu ze szkoleniami oraz doświadczenie w pracy gwarantuje, że dokładnie wiem gdzie leży granica komfortowej i w pełni bezpiecznej dla Waszego maleństwa sesji noworodkowej.

 

Sesja noworodkowa - mój sposób na życie

Fotografia noworodkowa nie jest jedynie moim dodatkowym zajęciem, zajmuje się nią każdego dnia, to mój sposób na życie. Prowadzę działalność o profilu fotograficznym i poświęcam się temu w pełni. Zawsze angażuje się na 100% w to co robię. Uważam, że tylko w ten sposób można być fair w stosunku do siebie i do swoich klientów. Biorąc pod uwagę fakt, że moment który zatrzymam dla Was na zdjęciach w trakcie sesji noworodkowej nigdy się już nie powtórzy ma to szczególne znaczenie. Sesja noworodkowa to coś w co wkładam całą siebie. Wkładam całą siebie w fotografię i staram się aby znalazło to odbicie w fotografiach, które dla Was i Waszego dziecka będą pamiątką na zawsze. Zapraszam więc do mojego świata fotografii, oglądaj, czytaj, pytaj, śmiej się i wzruszaj...

 

Sesja noworodkowa - social media

Zapraszam również na swój fanpage na Facebooku. Na bieżąco zamieszczam na mi fotografie z ostatnio wykonanych sesji noworodkowych i sesji ciążowych. Od czasu do czasu znaleźć tam ciekawe promocje 🙂 Wystarczy kliknąć tutaj: Fotograf Noworodkowy - Dorota Żelazna

 

Sesja noworodkowa - aktualności

Poniżej możecie zobaczyć coś w rodzaju fotograficznego bloga fotografii noworodkowej 🙂 Z pewnością postaram się zamieszczać w miarę na bieżąco chociaż po jednej fotografii z niedawno wykonanej sesji. Podsumowując: zapraszam do czujności i zaglądania tutaj co jakiś czas, by nacieszyć oko 🙂

Czy Wy też podobnie do mnie kochacie taką prostotę?
Prawdopodobnie zdażyło Wam się kiedyś oglądać swoje stare zdjęcia i zastanawiać się "jak ja mogłam w tym kiedyś chodzić?". Moda się zmienia. Dlatego stawiam na minimalizm i do minimum staram się ograniczać ilość dodatków na zdjęciu. Wtedy jestem pewna, że oddaje Wam ponadczasowe ujęcia  

 

 

 

Drodzy rodzice nie przegapcie sesji noworodkowej swoich skarbów.
Zapraszam do zapisów na sesję z wyprzedzeniem pamiętając, że najlepszy czas na sesję przypada między 5 a 14 dniem od narodzin.

Dwa serduszka

To z pewnością był wspaniały rok !
Dziękuję w związku z tym wszystkim dotychczasowym klientom. Dzięki Wam i Waszemu zaufaniu powstało tak wiele zdjęć  Poniżej tylko malutki ich wycinek.
Podsumowując: Szczęśliwego Nowego Roku!

Fotograf Legnica
Fotograf Legnica

Dlaczego sesja noworodkowa jest tak ważna? Nowe życie jest niesamowitą rzeczą, którą można zobaczyć. Nowe życie, które pochodziło od nas, zawsze wydaje się wpływać na nas na znacznie głębszym poziomie. Nagle, gdy rodzi się nasz najdroższy maluch, nasza wiedza i doświadczenie miłości wzrasta w sposób, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest możliwy. Pierwsze kilka miesięcy życia twojego dziecka to wir zmian. Jednym z twoich największych marzeń będzie to, by zamrozić każdą chwilę, która już nigdy się nie powtórzy. I właśnie dlatego fotografowanie noworodków jest tak ważne!

Uwielbiam tworzyć piękne portrety noworodków w wyjątkowej studyjnej jakości w zaciszu własnego studia. Mam tam pod ręką wszystkie rekwizyty i wyposażenie potrzebne do najbardziej uroczych, pięknie wypozowanych ujęć, a także miejsce do wykonania bardziej naturalnych portretów z mamą i tatą. Zapraszam do mojego studia Baby-Love na niezapomnianą sesję nowordkową.

 

Każda sesja budzi we mnie pewien dreszcz. Kiedy czekam na Was w swoim studio przygotowuję wszystko zwracając uwagę na każdy detal. Dopracowuję każdą stylizację na wiele możliwych sposobów. To nie przypadek, jak wyglądają moje zdjęcia. To efekt mnóstwa czasu spędzonego na przemyśleniach, inspiracjach i poszukiwaniach. Całe przygotowanie do sesji wykonuję wcześniej, abym mogła się skupić wyłącznie na Waszym Maleństwie, gdy pojawicie się już na miejscu.