Oferta sesji noworodkowej

Zapraszam do zapoznania się z moją oferta sesji noworodkowej. Nieustanne praktykowanie fotografii sprawiło, że stała się ona moim życiem. Rozwijając się ukończyłam prestiżowe warsztaty dla fotografów noworodkowych, gdzie pod okiem profesjonalistów w tym jednej z najlepszych fotografów noworodkowych w Polsce doskonaliłam swój warsztat fotograficzny. Wszystko co robię utwierdza mnie w przekonaniu, że najważniejszym narzędziem artysty jest pasja, cierpliwość i wrażliwość.. Praktykuję fotografię na co dzień nie w książkach, lecz z aparatem w dłoni. Z moją ofertą możesz zapoznać się również na facebooku: Oferta Fotografii Noworodkowej 

Pakiet (450zł)

Cena zawiera:

  • dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem w której zamieszczeę wykonane zdjęcia (w ciągu 7 dni od wykonania sesji, zdjęcia będzie można z niej pobrać)
  • 10 fotografii poddanych profesjonalnej postprodukcji graficznej (zdjęcia wybiera klient)
  • odbitki 15/23 cm wywołane na wysokiej jakości jedwabnym papierze fotograficznym, odbitki zapakowane w eleganckie etui, całość wysyłam kurierem
  • stylizacje, aranżacje i gadżety
  • profesjonalną obróbkę graficzną
  • wysoką jakość zdjęć, którą zapewnia najwyższej klasy sprzęt fotograficzny

Opcje dodatkowe:
- możliwość zamówienia fotoobrazu na płótnie - cena uzależniona od rozmiaru

Czas realizacji

  • Czas realizacji liczony od momentu sesji do otrzymania przez Was gotowych wywołanych zdjęć zajmuje przeważnie nie więcej niż 21 dni.

Gdzie

  • Na sesję fotograficzną zapraszam Was do ciepłego domowego studia na terenie Legnicy przy ul. św. Elżbiety 4/5. W pomieszczeniu w trakcie sesji panuje temperatura 24-26 stopni tak aby maluszek nie zmarzł. Studio wyposażone jest w profesjonalny osprzęt do fotografii studyjnej, rekwizyty, tła, elektryczne grzejniki, bean baga, misy, kosze, koce, nakrycia głowy, ubranka itp. a także podstawowe akcesoria do pielęgnacji maleństwa, przewijak z jednorazowymi podkładami, podgrzewacz do butelek itp. 

Przypadki

  • Sama jestem matką i uwierzcie, że doskonale Was rozumiem. Rozumiem Wasz niepokój, stres, poddenerwowanie. W studio zapewniam dla Was miejsce do nakarmienia czy przewinięcia maluszka. Całość zajmuje przeważnie do dwóch godzin. Jeśli danego dnia dyspozycja Waszej pociechy nie pozwoli na wykonanie zdjęć - nie ma problemu - umówimy się na inny termin bez żadnych dodatkowych opłat.