NOWOŚĆ! Pakiet Brzuszek&Maluszek (700 zł zyskujesz 100 zł)
 
Cena zawiera:
-Pakiet noworodkowy (jak poniżej) 
-Pakiet ciążowy (szczegóły w cenniku sesji ciążowej)
*Cena sesji ciążowej to 300 zł zamiast 350 zł płatna w dniu sesji, cena sesji noworodkowej 400 zł zaliczka za rezerwację terminu w kwocie 100 zł płatna nie później niż w dniu sesji ciążowej, kwota pozostała (300 zł) w dniu sesji noworodkowej.
 
Oferta sesji noworodkowej

Zapraszam do zapoznania się z moją oferta sesji noworodkowej. Nieustanne praktykowanie fotografii sprawiło, że stała się ona moim życiem. Rozwijając się ukończyłam prestiżowe warsztaty dla fotografów noworodkowych, gdzie pod okiem profesjonalistów w tym jednej z najlepszych fotografów noworodkowych w Polsce doskonaliłam swój warsztat fotograficzny. Wszystko co robię utwierdza mnie w przekonaniu, że najważniejszym narzędziem artysty jest pasja, cierpliwość i wrażliwość.. Praktykuję fotografię na co dzień nie w książkach, lecz z aparatem w dłoni. Z moją ofertą możesz zapoznać się również na facebooku: Oferta Fotografii Noworodkowej 

Pakiet (450zł)

Cena zawiera:

  • dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem w której zamieszczę wykonane zdjęcia (w ciągu 7 dni ! od wykonania sesji, zdjęcia będzie można z niej pobrać)
  • 10 fotografii poddanych profesjonalnej postprodukcji graficznej 
  • odbitki 15/23 cm wywołane na wysokiej jakości jedwabnym papierze fotograficznym, odbitki zapakowane w eleganckie etui, całość wysyłam kurierem- nie musisz się do mnie ponownie fatygować, a swój czas możesz poświęcić maleństwu
  • stylizacje, aranżacje i gadżety- wszystko ręcznie robione na zamówienie z naturalnych materiałów tak aby zachować ponadczasowy charakter: jedwab, perły, drewniane misy i skrzynie, czapeczki m.in z angory i alpaki, owijki sprowadzane z USA specjalnie dla Was i wiele, wiele innych.
  • profesjonalną obróbkę graficzną- moja praca nie kończy się na sesji, obróbka pochłania conajmniej tyle samo czasu co sama sesja po to, żeby oddać Wam dopracowane ujęcia w każdym szczególe
  • wysoką jakość zdjęć, którą zapewnia najwyższej klasy sprzęt fotograficzny Canon i Nikon.

Opcje dodatkowe:
- możliwość zamówienia fotoobrazu na płótnie - cena uzależniona od rozmiaru

- możliwość dokupienia większej liczby ujęć 1 uj 40 zl przy większej liczbie cena ustalana indywidualnie

 

Czas realizacji

  • Czas realizacji liczony od momentu sesji do otrzymania przez Was gotowych wywołanych zdjęć zajmuje przeważnie nie więcej niż 21 dni.

Gdzie

  • Na sesję fotograficzną zapraszam Was do ciepłego domowego studia na terenie Legnicy przy ul. św. Elżbiety 4/5. W pomieszczeniu w trakcie sesji panuje temperatura 24-26 stopni tak aby maluszek nie zmarzł. Studio wyposażone jest w profesjonalny osprzęt do fotografii studyjnej, rekwizyty, tła, elektryczne grzejniki, bean baga, misy, kosze, koce, nakrycia głowy, ubranka itp. a także podstawowe akcesoria do pielęgnacji maleństwa, przewijak z jednorazowymi podkładami, podgrzewacz do butelek itp. 

Przypadki

  • Sama jestem matką i uwierzcie, że doskonale Was rozumiem. Rozumiem Wasz niepokój, stres, poddenerwowanie. W studio zapewniam dla Was miejsce do nakarmienia czy przewinięcia maluszka. Całość zajmuje przeważnie do dwóch godzin. Jeśli danego dnia dyspozycja Waszej pociechy nie pozwoli na wykonanie zdjęć - nie ma problemu - umówimy się na inny termin bez żadnych dodatkowych opłat.