Sesja brzuszkowa - poradnik

Sesja brzuszkowa - kiedy jest na nią najlepszy czas?

Sesję najlepiej wykonać między 28 a 34 tygodniem. Brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a Ty masz jeszcze siłę i ochotę na stawanie przed obiektywem.

Makijaż i Fryzura

Rekomenduje profesjonalnie wykonany makijaż i fryzurę co pomoże Ci poczuć się pewnie przed obiektywem.

Jeśli zdecydujesz się przygotować do sesji samodzielnie skontaktuj się ze mną i postaram się udzielić Ci kilku wskazówek.

Dłonie

Często będą wystawiane na pierwszy plan dlatego zwróćcie uwagę także na nie. Jeśli chodzi o same paznokcie postaw na niekrzykliwe kolory i wzory aby nie odwracały uwagi od głównego bohatera jakim jest Twój brzuszek.

Ubiór

Na sesji brzuszkowej zapewniam piękne, dopasowane ciążowe suknie, body i inne kreacje, które eksponują i podkreślają brzuszek. Jeśli partner będzie obecny na sesji dobrze jeśli Wasze stroje będą pasowały do siebie. Najlepiej komponuje się czarny t-shirt/koszulka polo oraz biała lub błękitna koszula. Tutaj stawiamy na stonowane kolory. Bezwzględnie unikamy wszelkiego rodzaju wzorów czy napisów. Koniecznie zabierz ze sobą bieliznę w kolorze cielistym i czarnym. Stanik z odpinanymi ramiączkami lub bardotkę (za mały sprzed ciąży też będzie odpowiedni).  Elegancka bielizna (np. czarna) również będzie mile widziana. Poza tym możesz zabrać ze swojej szafy różnego rodzaju marynarki, skórzane kurtki, jeansy sprzed ciąży (nawet jeśli nie do końca się dopinają), biżuterię oraz jakieś perełki, które chciałabyś użyć podczas sesji. Nie jest to wymagane, ale w połączeniu z moimi stylizacjami z pewnością uda nam się stworzyć coś ciekawego 🙂 

Rozliczenie

Rozliczamy się gotówką w dniu sesji.