Jeśli podoba Ci się mój styl, jesteś gotowa oddać się w ręce fotografa, który wykorzystując swoje doświadczenie sprawi, że poczujesz się pięknie i kobieco to ta sesja jest dla Ciebie. Pisząc o sesji kobiecej zacznę od początku. Skąd wziął się pomysł na rozszerzenie mojej oferty o sesję kobiecą? Stąd, że niejednokrotnie słyszałam od dziewczyn, które widziały moje sesje ciążowe, że chciałyby wykonać sobie taką sesję ale nie koniecznie planują kolejną ciążę 🙂 to tak pół żartem pół serio;) ale niemal zawsze podczas sesji ciążowej słyszę od Was, że jest to Wasza pierwsza sesja. Dlaczego wobec tego drogie dziewczyny, kobiety, matki, żony odmawiacie sobie tej przyjemności? Tak, tak bo ta sesja ma być przyjemnością. Tak rzadko myślimy o sobie i robimy coś dla siebie szczególnie wtedy kiedy na świecie pojawi się maleństwo. Być może taka sesja to dobra okazja do tego żeby pokazać jak świetnie poradziłyśmy sobie z powrotem do formy po porodzie? Być może chciałybyście pokazać jak wyglądacie zanim zdecydujecie się na macierzyństwo. Odchodząc od tematu ciąży może to być świetny prezent dla Waszego mężczyzny lub prezent wyłącznie dla siebie samej. A być może Wasz mężczyzna sprawi Wam taki oryginalny i niebanalny prezent? Myślę, że powodów przemawiających za tym dlaczego taką sesje wykonać jest zdecydowanie więcej niż takich mówiących o tym żeby jej nie robić. W związku z tym pojawienie się w mojej ofercie sesji kobiecej jest naturalnym następstwem tego, że wykonuję dla Was sesje noworodkowe i ciążowe. Mam nadzieje, że będziemy się spotykać na nich wszystkich i moje spojrzenie na Was jako zmysłowe, pewne siebie, seksowne i piękne kobiety przypadnie Wam do gustu.

Jak już wspomniałam chcę, żeby taka sesja była dla Was przyjemnością a dzień sesji dniem tylko dla Was.

-Kiedy relaksujecie się w salonie wizażu ( któremu ufam i z którym współpracuję) gdzie profesjonalne ręce zajmą się kompleksowo przygotowaniem Was do sesji. Profesjonalny makijaż i fryzura sprawią, że poczujecie się pięknie i doda Wam to pewności siebie przed obiektywem.

-Do Twojej dyspozycji będzie cała moja studyjna garderoba.

-Pamiętajcie, że oddajecie się w ręce fotografa z doświadczeniem, który powie Wam jak pozować i „za rękę” poprowadzi Was przez sesję.

To wszystko po to, żeby ten dzień był dla Was miłym wspomnieniem, a efekt w postaci zdjęć niepotwarzalną pamiątką na całe życie.

Oferta zawiera: 

  • min. 3 stylizacje (kreacje) przygotowane przeze mnie, a uzgodnione wcześniej w oparciu o indywidualne preferencje klientki dopasowane pod względem stylu, kroju i rozmiaru.
  • czas sesji ok 90 min
  • 10 ujęć w formie cyfrowej poddanych profesjonalnej post produkcji graficznej w dużej rozdzielczości do pobrania z galerii internetowej
  • profesjonalną obróbkę graficzną
  • wysoką jakość zdjęć, którą zapewnia najwyższej klasy sprzęt fotograficzny

CENA: 600 zł

Opcje dodatkowe:

-możliwość dokupienia dodatkowych obrobionych ujęć 1 szt – 50 zł, a także możliwość wykupienia wszystkich pozostałych nieobrobionych ujęć 400 zł
– możliwość wywołania ww zdjęć na wysokiej jakości jedwabnym papierze fotograficznym, odbitki zapakowane w eleganckie etui, całość wysyłam kurierem – cena uzależniona od wielkości odbitek
– możliwość zamówienia albumu, folioboxa i fotoobrazu