Zapraszam na najpiękniejszą sesję portretową Waszego dziecka 😊

Łączę w nich naturalny wygląd z klimatyczną stylizacją.

Proponuję 3 cudowne zdjęcia, które wyróżnią się spośród setek zdjęć w Waszych telefonach i gwarantuję, że na każde z nich będziecie chcieli patrzeć już zawsze 👀

Po tygodniu od daty sesji otrzymacie 3 piękne portrety w formie elektronicznej do pobrania z galerii internetowej.

Cena 300zł

 

Czas, który spędzamy z dziećmi upływa bardzo szybko. Dzieciaki dorastają w niesamowitym tempie i pewnego dnia orientujemy się, że są już dorosłe i żyją na własną rękę. Na szczęście fotografia może uchwycić niektóre cenne i niepowtarzalne momenty i pomóc nam przeżywać te wyjątkowe chwile wciąż na nowo poprzez zdjęcia. Taki właśnie jest cel portretów, zatrzymać na fotografii wygląd zmieniającego się dziecka. Chyba już na żadnym dalszym etapie rozwoju zmiany nie następują tak szybko i nie są aż tak silnie zauważalne.

Gdy każdy z nas się zestarzeje, będziemy chcieli spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie jak wyglądały nasze dzieci, gdy były jeszcze dziećmi. Setki, a może i tysiące fotografii wykonywanych na co dzień telefonem są super, ale czy aby na pewno w swoim telefonie masz tak realistyczny i piękny portret swojego dziecka? Proponuję Wam profesjonalnie wykonaną pamiątkę. Sesja odbywa się w studio fotograficznym dostosowanym do fotografii dziecięcej. Mam piękne materiałowe tła fotograficzne, na każdą sesję przygotowuję kolekcję nowych ubrań i dbam o każdy detal.

 

Zapraszam 😊