Sesja ciążowa

Ponad wszystkim sesja ciążowa przesycona jest ekscytacją i ukazuje uczucia oczekiwania. Ciąża to zmieniające życie doświadczenie. Z tego powodu te niepowtarzalne bezcenne wspomnienia zatrzymywane są przez moje fotografie. Co więcej, sesja ciążowa to coś w czym uwielbiam dbałość o szczegóły. Jako fotograf ciążowy skupiam się na kształcie, cieniach i emocjach ciążowych. Robię wszystko co w mojej mocy, aby sesja brzuszkowa oddawała radość macierzyństwa. Utrwalam fotograficznie szczególną więź jaka tworzy się między rodzicami a dzieckiem. Swoje sesje ciążowe wykonuję w studio w mieście Legnica, a przy odpowiedniej pogodzie również w plenerze. Każde miejsce gwarantuje unikalne oświetlenie oraz nastrój. Fotografiami wykonanymi w trakcie sesji ciążowej chcę pokazać jak wiele miłości otrzyma dziecko. Zawsze skupiam się na tym, aby zdjęcia ciążowe skoncentrowane były na silnej więzi między mamą, tatą a dzieckiem ponieważ to najczystsza postać bezinteresowanej miłości. To mój główny i najważniejszy cel fotografii ciążowej.

 

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa to piękna rzecz. Kobieta kocha swoje dziecko od momentu gdy wie, że ono dorasta w niej. Nie ma nic podobnego na świecie, a to uczucie pozostanie w pamięci na zawsze. Problem polega na tym, że kobieta w ciąży często czuje się nieatrakcyjnie. Sama jestem mamą i doskonale Cię rozumiem. Chcę, abyś wiedziała, że znam się na umiejętności fotografowania ludzkiego ciała i potrafię malować światłem tak, by zapewnić piękną, gustowną i pochlebną fotografię macierzyńską. Jako fotograf wykonujący sesje ciążowe zatrzymam dla Ciebie czas, który jest jedynym i niepowtarzalnym momentem Twojego życia. Fotografia ciążowa to prawdziwa sztuka w jej najlepszym wydaniu.

Sesja ciążowa - światło

Jako profesjonalista dokładnie wiem w jaki sposób manipulować oświetleniem studyjnym i jak wykorzystywać światło naturalne aby uzyskać jak najlepsze efekty. Dzięki wykorzystywanemu przeze mnie oświetleniu jestem w stanie uzyskać miękkie piękne światło. To właśnie dzięki temu Twoja skóra, sylwetka i nastrój fotografii jest nie do osiągnięcia przez innych! W swojej pracy koncentruje się na kobiecie i jej naturalności oddając w każdej fotografii ciążowej osobowość przyszłej mamy. Skupienie się na każdym detalu jak faktura skóry, przejścia tonalne, światła i cienie umożliwia w efekcie końcowym uzyskanie zapierających dech w piersiach obrazów, które odzwierciedlają piękną i jedyną w swoim rodzaju sylwetkę przyszłej mamy - to ponadczasowe i niezwykłe doświadczenie, które bez wątpienia warte jest fotograficznego uwiecznienia.

 

Sesja ciążowa - social media

Zapraszam również na swój fanpage na Facebooku na którym na bieżąco zamieszczam fotografie z ostatnio wykonanych sesji jak również można tam od czasu do czasu znaleźć ciekawe promocje 🙂 Wystarczy kliknąć tutaj: Fotograf Noworodkowy - Dorota Żelazna

Sesja ciążowa Legnica
Sesja ciążowa Legnica

Sesja brzuszkowa - aktualności

Poniżej możecie zobaczyć coś w rodzaju fotograficznego bloga fotografii ciążowej 🙂 Postaram się zamieszczać w miarę na bieżąco chociaż po jednej fotografii z niedawno wykonanej sesji. Zapraszam więc do czujności i zaglądania tutaj co jakiś czas, by nacieszyć oko 🙂

Poprzez sesję ciążową w pierwszej kolejności pokazać chcę Waszą delikatność, zmysłowość i kobiecość. Dlaczego skupiam się własnie na tym? Ponieważ w każdej z nas kiedy jesteśmy w ciąży budzą się nowe odczucia. W rezultacie łagodniejemy, nasze myśli coraz częściej krążą wokół maleństwa. Nie zmienia to faktu, że wciąż chcemy czuć się pięknie, kobieco i atrakcyjnie. Finalnie dąże do tego żeby te wszystkie odczucia zawrzeć na jednym ujęciu. Chcę pokazać Cię jako przyszłą mamusię ale także jako kobietę.

"Źle wychodzę na zdjęciach" "Mam grubą twarz" "Mam taki duży brzuch" "Czy będzie widać mój celulit?" "Mam takie duże boczki" takie i wiele innych kompleksow słyszę bardzo często od każdej z Was. Doskonale to rozumiem bo takie same odczucia miałam będąc w ciąży. To wszystko siedzi w naszych głowach. Spójrzcie na moje zdjęcia. Widzicie którąś z tych rzeczy...? Inaczej patrzymy na siebie samych, a inaczej widzą nas inni. Sesję ciążową robię po to żeby pokazać w jakim pięknym stanie znajdujecie się przez te 9 miesięcy i wydobywamy drzemiącą w każdej z was delikatność, zmysłowość, kobiecość. Jestem tu po to żeby pokazać to co w Was najpiękniejsze.

Ciąża to czas wielkich zmian. Zdjęcia ciążowe to fantastyczny sposób na uchwycenie zmieniającego się ciała, gdy czekasz na przybycie nowego członka rodziny. Może to być również czas niepewności. Nawet jeśli nie jesteś zachwycony zmianami w twoim ciele, te zdjęcia staną się cenną częścią tego szczególnego czasu w twoim życiu w nadchodzących latach. Moje sesje są zrelaksowane. Zrobię, co w mojej mocy, aby wybrać pozy i oświetlenie, które są pochlebne dla zmieniającego się ciała. Wszystkie moje zdjęcia ciążowe są cyfrowo udoskonalone, aby poprawić Twoje naturalne piękno. Moim celem jest sprawić, abyś poczuła się jak piękna!

Sesja ciążowa Lubin
Sesja ciążowa Lubin

Oferuję eleganckie, stylowe sesje ciążowe. Ciąża jest tak niezwykle ważnym i wyjątkowym okresem w życiu kobiety. Zrobię wszystko abyś czuła się pewna siebie, silna i piękna w swoich zdjęciach.. Będziesz mogła spojrzeć na ten wyjątkowy czas w swoim życiu dzięki ponadczasowym fotografiom, które stworzymy wspólnie dla ciebie. Ważne jest, aby udokumentować ten cenny czas przed przyjściem na świat dziecka. Twoje dziecko będzie tutaj, zanim się zorientujesz. Nie przegap tego momentu, aby wykonać piękny portret Twojego macierzyństwa.

Sesja ciążowa to niesamowite wydarzenie. Sam czas ciąży to niesamowite wydarzenie. Sama jestem matką i doskonale pamiętam te 9 miesięcy oczekiwania. To bez wątpienia coś niepowtarzalnego i nieporównywalnego z niczym innym. Pozwól sobie na piękną pamiątkę z tej chwili. Nawet jeśli teraz nie jesteś do tego przekonana, za jakiś czas możesz zmienić zdanie.